De oranjebloesem

Nieuwprijs € 21,99
Onze prijs€ 14,99
Uitgeverij: Xander Uitgevers B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 301
Afmetingen: 142x215x26
Verschijningsdatum: Juni 2022
EAN: 9789401617314
Categorie:
Romans / Literaire roman
Let op: Nog 3 exemplaren op voorraad

Samenvatting

De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.


Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne te worden. De vaak knellende onderlinge verhoudingen in een kleine Italiaanse gemeenschap, en wat er gebeurt als iemand daarvan af durft te wijken staan centraal in dit schitterende verhaal. Dankzij de kleurrijke en levensechte personages, sterke hoofdpersoon en briljante schrijfstijl zal De oranjebloesem je nog heel lang bijblijven.