De dochter uit Parijs

Nieuwprijs € 22,50
Onze prijs€ 14,99
Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 381
Afmetingen: 144x220x40
Verschijningsdatum: Juli 2023
EAN: 9789022599440
Categorie:
Romans / Literaire roman

Samenvatting

Voor de lezers van De nachtegaal, Het Duitse meisje en Bloemen voor mijn dochter

Parijs, 1939. Elise en Juliette worden dikke vriendinnen op de dag dat ze elkaar ontmoeten in het prachtige Bois de Boulogne. Hoewel de oorlog Europa snel nadert, vermoedt geen van beide vrouwen dat hun leven op het punt staat onherroepelijk te veranderen.

Wanneer Elise een doelwit wordt van de Duitse bezetters, vertrouwt ze Juliette haar kostbaarste bezit toe: haar jonge dochter, die bevriend is met Juliettes eigen dochter. Maar tijdens een oorlog is het nergens veilig, zelfs niet in een rustige kleine boekwinkel zoals Juliettes Librairie des Rêves, en als hun buurt gebombardeerd wordt, valt Juliettes wereld uiteen.

Als de oorlog ten einde is keert Elise terug om zich te herenigen met haar dochter, maar bij aankomst ligt de boekhandel van haar vriendin in puin. Overlevende buren vertellen haar dat Juliette en een klein meisje het hebben overleefd. Maar welk van de twee meisjes – en wat gebeurde er in die laatste momenten voor het noodlot toesloeg? Juliette lijkt spoorloos verdwenen en heeft alle antwoorden met zich meegenomen. Elises wanhopige zoektocht om erachter te komen wat er met haar dochter is gebeurd, brengt haar uiteindelijk naar New York – en naar Juliette.

Over de boeken van Kristin Harmel

‘Een hartverscheurend mooi verhaal over liefde, vergeving en de waarde van familiebanden.’ Nederlands Dagblad

‘Meeslepend historisch verhaal met een vleugje romantiek, voor de lezers van Jenna Blum en Kristin Hannah.’ NBD Biblion

‘Een meeslepend verhaal over generaties die worstelen om te overleven.’ Publishers Weekly