Blacktop Wasteland

Nieuwprijs € 13,95
Onze prijs€ 5,99
Uitgeverij: Headline
Uitvoering: Paperback
Taal: Engels
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 304
Afmetingen: 196x128x30
Verschijningsdatum: Maart 2021
EAN: 9781472273758
Let op: Laatste exemplaar

Samenvatting

A searing, stylish and compulsive crime novel perfect for fans of Don Winslow, Attica Locke and Bill Beverley.