De Jasmijntuin

Nieuwprijs € 17,99
Onze prijs€ 9,99
Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 302
Afmetingen: 140x214x26
Verschijningsdatum: Oktober 2022
EAN: 9789402711226
Categorie:
Romans / Literaire roman

Samenvatting

Heerlijke familiesaga aan de Italiaanse kust, voor lezers van Santa Montefiore en Nicky Pellegrino.

De zomer is aangebroken in Ligurië; bij de villa op de klif staan de jasmijnstruiken al volop in bloei. Giulia’s avontuur om de jasmijn- en olijfboomgaard van haar grootvader over te nemen heeft zijn vruchten afgeworpen. Om het succesvolle eerste jaar te vieren nodigen Giulia en haar vriend Marco iedereen uit voor een groot feest, met als klap op de vuurpijl een spectaculaire verrassing.
 
Maar de feestvreugde wordt overschaduwd door verschrikkelijk nieuws: Marco’s zus is opgenomen in het ziekenhuis. Plots slaat de stemming om en raken de gebeurtenissen in een stroomversnelling. Giulia’s geloof in een goede afl oop wordt danig op de proef gesteld. Kunnen ze de boomgaard redden en de familie bij elkaar houden?

Lezers over De Jasmijnvilla:

‘Wat een mooi en emotioneel verhaal! De personages zijn prachtig uitgewerkt. Ik had het gevoel dat ik zelf met Giulia de jasmijn- en olijfboomgaard aan het verkennen was.’ *****

‘Deze roman is zo wonderschoon geschreven dat ik meteen in de auto zou willen stappen om deze bijzondere plek zelf te ervaren. Ik kijk erg uit naar het tweede deel!’ *****

‘Je ruikt de geuren van olijven en jasmijn. Een prachtig, spannend en ontroerend verhaal, een waar genoegen om te lezen.’ *****