De zaak van leven of dood

Nieuwprijs € 22,99
Onze prijs€ 13,99
Uitgeverij: Xander Uitgevers B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 480
Afmetingen: 140x215x36
Verschijningsdatum: Augustus 2023
EAN: 9789401620000

Samenvatting

In de detective De zaak van leven of dood van bestsellerauteur Janice Hallett is het achttien jaar geleden dat Holly, een van de belangrijkste leden van een mysterieuze sekte, met haar baby verdween. True crime-auteur Amanda Bailey denkt haar op het spoor te zijn, en hoopt met deze scoop haar tanende carrière te redden. Als ze gedwongen wordt samen te werken met een collega-journalist, blijkt de waarheid nog veel duisterder en vreemder… en zelfs levensgevaarlijk. Net als Hallets eerdere bestseller De hoofdrol is dit boek samengesteld uit interviews, e-mails, appjes, een filmscript en fragmenten uit een spionageroman. Los jij deze puzzelthriller op?


De detective De zaak van leven of dood van Janice Hallett is origineel, onderhoudend en grappig. Perfect voor de fans van Richard Osman en Agatha Christie.


‘Een unieke leeservaring!’ – Mezza Magazine


‘Een gedurfd debuut: Janice Hallett laat je binnen de kortste keren in lachen uitbarsten.’ ‒ The Times