De ruige heer

Nieuwprijs € 20,99
Onze prijs€ 9,99
Uitgeverij: Xander Uitgevers B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Afmetingen: 144x217x40
Verschijningsdatum: September 2022
EAN: 9789401618090
Categorie:
Romans / Literaire roman

Samenvatting

In De ruige heer, het derde deel in de Vrouwen van Oxford-serie van Evie Dunmore, kent de verwende Hattie Greenfield geen ‘nee’. Ze heeft ook maar drie ambities in het leven: succesvol worden als kunstenaar, een nobel doel vinden om zich aan te verbinden, en trouwen met een gentleman. Hartstikke haalbaar, denkt ze… Tot ze in een compromitterende situatie wordt aangetroffen met Lucian, een verleidelijke, ruige Schot. Er zit niets anders op dan een huwelijk met de man van wie ze verder niets wilde weten. Samen verhuizen ze naar Schotland. Hattie kan haar ambities nog steeds waarmaken, als ze tenminste haar hart open durft te stellen...


Dit derde deel in Evie Dunmores verslavende Vrouwen van Oxford-serie is extra leuk voor fans van Netflix’ Bridgerton en Outlander. Met opnieuw een sterke vrouwelijke hoofdpersoon, Evie Dunmores heerlijke geestige schrijfstijl én een onweerstaanbare romance!


‘Charmant, sexy, en je bent even in een totaal andere wereld.’ – Publishers Weekly


‘Evie Dunmore is een frisse nieuwe stem in historische fictie: ze raakt precies de juiste snaar.’ – Entertainment Weekly