Alles wat had kunnen zijn

Nieuwprijs € 26,99
Onze prijs€ 9,99
Uitgeverij: Signatuur
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 464
Afmetingen: 138x217x40
Verschijningsdatum: Augustus 2023
EAN: 9789056727420
Categorie:
Romans / Literaire roman

Samenvatting

De vader van Eniolá is zijn baan kwijtgeraakt en daarom doet hij klusjes voor de kleermaker, verzamelt hij kranten en bedelt hij als het niet anders kan, dromend
van een mooiere toekomst. Wúràolá is een veelbelovende jonge arts in opleiding en de perfecte dochter van een rijke familie. Ze moet niet alleen aan de verwachtingen van haar ouders en die van haarzelf voldoen, maar ook aan die van haar wispelturige verloofde Kunle, de zoon van een opkomend politicus. Wanneer deze politicus Eniolá ronselt om voor hem te komen werken, raken de levens van Wúràolá en Eniolá met elkaar verweven.

In haar adembenemende tweede roman geeft Ayobami Adebayo een inkijkje in Nigeria, de kloof tussen arm en rijk, en de menselijkheid tussen die twee in. Voor de liefhebbers van Chmamanda Ngozi Adichie en Simone Atangana Bekono.