De aanhangsels

Nieuwprijs € 15,00
Onze prijs€ 9,50
Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 158
Afmetingen: 144x218x18
Verschijningsdatum: Augustus 2023
EAN: 9789022599631
Categorie:
Fantasy / Fantasy
Let op: Nog 3 exemplaren op voorraad

Samenvatting

Een verrijking bij de ultieme fantasyklassieker die al decennialang tot de meest favoriete boeken ter wereld behoort

Perfect voor de fans van The Rings of Power

De meeste deskundigen zijn het er over eens: de aantrekkingskracht van In de ban van de ring komt grotendeels door de diepgang van Midden-aarde. Zelfs jaren na publicatie van zijn beroemde trilogie werkte J.R.R. Tolkien zijn fantasiewereld nog tot in het detail verder uit. Het resultaat hiervan is De aanhangsels. Hierin vindt u de ‘Annalen van de koningen en heersers’, ‘Het verhaal der jaren: chronologie van de westlanden’ en de ‘Kalender van de Gouw’. Zij vormen het sluitstuk van Tolkiens meesterwerk.René van Rossenberg, al jaren lang Nederlands bekendste Tolkiendeskundige, schreef speciaal voor deze uitgave een schets van het leven en werk van Tolkien, de stamvader van het fantasygenre. Zonder De aanhangsels is de In de ban van de ring-trilogie niet compleet.