De chocoladevilla

Nieuwprijs € 20,99
Onze prijs€ 14,99
Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 431
Afmetingen: 155x235x41
Verschijningsdatum: Februari 2022
EAN: 9789022594162
Categorie:
Romans / Literaire roman

Samenvatting

Voor de lezers van Corina Bomann, Marie Lamballe en Lucinda Riley Stuttgart, 1903. Als dochter van een chocoladefabrikant leidt Judith Rothmann een bevoorrecht leven in de luxe villawijk Degerloch. Je zou kunnen zeggen dat ze alles heeft wat haar hartje begeert. Chocolade maken zit in haar genen: Judith brengt elke vrije minuut door in de fabriek van haar vader om recepten te ontwikkelen voor nieuwe lekkernijen. Ooit zal zij het familiebedrijf overnemen. Althans, dat was wat ze altijd dacht. Maar deze perfecte façade is bedrieglijk. Haar vader blijkt andere plannen te hebben; hij heeft een geschikte huwelijkskandidaat voor haar op het oog – een man bij wie ze nooit iets tekort zou komen, maar van wie ze nooit zou kunnen houden. Dan kruist de charismatische Victor Rheinberger, die een nieuw leven wil opbouwen in Stuttgart, onverwacht haar pad. Werken voor het familiebedrijf betekent een leven zonder Victor. Kiest Judith voor haar dromen of voor de liefde? De chocoladevilla in de pers ‘Het begin van een geweldige nieuwe familiesaga. Liefdevol verteld en precies wat je zoekt voor gezellige uurtjes leesplezier.’ Neue Welt ‘Je krijgt er passie voor lezen van.’ Closer ‘Zoete start van een verleidelijke familiesaga.’ TV für mich