Feniks en het ijspaleis

Nieuwprijs € 21,99
Onze prijs€ 11,99
Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Gebonden
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 384
Afmetingen: 148x219x36
Verschijningsdatum: April 2023
EAN: 9789402712445
Categorie:
Kinderboeken / Fictie
Let op: Nog 4 exemplaren op voorraad

Samenvatting

Het tweede deel in een geweldige jeugdserie voor fans van De Grijze Jager, Harry Potter en De Hongerspelen.

Drie maanden na de verwoesting van het Jagersfort roept een heks uit het IJspaleis van IJsgaard Feniks' hulp in. IJsgaard verkeert in groot gevaar en wordt belaagd door een kwaadaardige grootmacht: de Schaduwwerper. Als het paleis van de heksen wordt verwoest, zullen alle stammen in Tondel ten onder gaan…

Feniks en haar vrienden moeten alles op alles zetten om de Schaduwwerper uit te schakelen en het er levend van af te brengen. Maar zijn ze bereid om tot het uiterste te gaan?

Feniks en het IJspaleis is het tweede deel in de geweldige fantasytrilogie Vuurbloed, van de geboren verhalenverteller Aisling Fowler.
​​​​​​​
Over de Vuurbloed-serie:

‘Het beste soort fantasy voor kinderen: spannend en ontroerend. Ik ben ervan overtuigd dat jonge lezers zullen smeken om meer!’ B.B. Alston, auteur van Amari en de Nachtwachters

‘Een avontuur vol monsters dat zich afspeelt in een geweldig verzonnen bevroren wereld. Ik kon het niet wegleggen!’ A.F. Steadman, auteur van Skandar en de eenhoorndief