Amari en het spel der magiërs

Nieuwprijs € 19,99
Onze prijs€ 6,99
Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Gebonden
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 400
Afmetingen: 152x221x38
Verschijningsdatum: September 2022
EAN: 9789402709926
Categorie:
Kinderboeken / Fictie

Samenvatting

De wereldwijde sensatie, voor fans van Harry Potter en Nevermoor.

Amari heeft het voor elkaar: ze heeft haar broer Quinten gevonden en – klein detail – ook de hele bovennatuurlijke wereld gered. Haar eerste zomer als Junior Agent aan het Bureau voor Bovennatuurlijke Zaken moet een makkie worden. Toch?

Maar ze heeft veel aan haar hoofd: het Bureau krijgt een nieuwe directeur en er rust een vloek op haar broer. Als ze wordt gevraagd om leider van de Magiërs te worden, bedankt ze voor de eer. Dat zorgt ervoor dat er iemand anders kan opstaan, iemand die gevaarlijke plannen heeft…

Zo ontstaat het Spel der Magiërs, een wedstrijd die zal bepalen wie de opvolger van de Nachtwachters wordt. O ja, en die de toekomst van alle Magiërs bepaalt. De winnaar krijgt bovendien iets wat Quinten heel hard nodig heeft, dus Amari moet in actie komen!

‘Een spannend fantasy-verhaal over een stoer meisje met bovennatuurlijke krachten.’ NBD

Over de serie:

Amari en de Nachtwachters is een heerlijk, eigentijds, knap geconstrueerd avontuur met verrassende wendingen.’ Trouw

‘Een spannend, mysterieus en met veel vaart geschreven verhaal met een actueel randje.’ NBD Biblion

‘Een betoverend fantasy-avontuur met hart en ziel. Amari is magisch!’ Angie Thomas, auteur van The Hate U Give