Echte duiven vangen boeven

Nieuwprijs € 14,99
Onze prijs€ 8,99
Uitgeverij: JP Publishing B.V.
Uitvoering: Gebonden
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 196
Afmetingen: 175x215x23
Verschijningsdatum: September 2018
EAN: 9789030504023
Categorie:
Kinderboeken / Fictie
Let op: Nog 2 exemplaren op voorraad

Samenvatting

Heb je je ooit afgevraagd waarom duiven altijd zo raar doen? Dat komt doordat ze strijden tegen het kwaad om de mensheid te redden! Duif Rots is dé meester der vermommingen en samen met zijn vrienden lost hij de grootste mysteries op. Waar zijn alle broodkruimels gebleven in het park en wie heeft alle vleermuizen ontvoerd?! De Echte duiven-serie is dé nieuwe serie voor jongens vanaf 7 jaar. Het boek bestaat uit drie losse verhalen waardoor het behapbaar is voor de beginnende lezer. Iedere pagina is volledig geïllustreerd en staat barstensvol grappen. Een boek vol humor en hilarische illustraties. "Perfect voor fans van Aaron Blabey's Bad Guys en Dav Pilkey's Dog Man-boeken, is de Echte Duiven-serie een hilarisch gekke en visuele inleiding in het plezier van lezen en misdaadbestrijding voor lezers 6+." – Booktopia 'Wij hebben ze allemaal, onze jongens vinden ze geweldig': Gina, moeder