Honderd stukjes van mij

Uitgeverij: De Fontein
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 304
Afmetingen: 126x201x36
Verschijningsdatum: Onbekend
EAN: 9789026149238
Categorie:
Romans / Literaire roman
(Tijdelijk) uitverkocht

Samenvatting

‘Honderd stukjes van mij’ (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.Gina Bellamy’s leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden…Het eerste boek over de vrouwen van Longhampton, een heerlijke reeks boeken!‘Bitterzoet en hartverwarmend: dit is het soort boek waardoor je alles uit het leven wil halen.’ Aldus Jojo MoyesLucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben inmiddels meerdere prijzen gewonnen.