Verwachting

Nieuwprijs € 24,99
Onze prijs€ 6,99
Uitgeverij: Ambo|Anthos
Uitvoering: Gebonden
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Ramsj
Aantal Pagina's: 336
Afmetingen: 150x222x32
Verschijningsdatum: November 2021
EAN: 9789026357893
Categorie:
Romans / Literaire roman

Samenvatting

Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die veel mooie recensies kreeg. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney.
Hannah, Cate en Lissa zijn ambitieus en onafscheidelijk. Ze wonen samen in een huis in Oost-Londen. Hun dagen zijn gevuld met kunst en activisme en staan bol van liefde en uitgelatenheid. De wereld ligt aan hun voeten.
Tien jaar later is alles anders. Hannah is tevreden met haar leven en met Nathan, maar heeft een allesverzengende kinderwens. Cate is naar Canterbury verhuisd na de geboorte van haar zoon en voelt dat ze zichzelf kwijtraakt. Lissa staat op het punt om door te breken als actrice, maar privé gaat het slecht. Alle drie worstelen ze met dezelfde vraag: wat is een zinvol leven, en hoe bereik je dat?
Verwachting van Anna Hope is hartverscheurend en opbeurend tegelijk en gaat over je weg vinden in het leven: als dochter, als echtgenote, als moeder, en als goed mens. De filmrechten voor Verwachting zijn inmiddels verkocht.