Zomerliefde

Nieuwprijs € 7,99
Onze prijs€ 3,99
Uitgeverij: De Fontein Romans & Spanning
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Ramsj
Aantal Pagina's: 448
Afmetingen: 125x200x34
Verschijningsdatum: September 2019
EAN: 9789026148460
Categorie:
Romans / Literaire roman

Samenvatting

‘Zomerliefde’ (The Holiday) van Erica James is opnieuw een heerlijke feelgoodroman van haar hand. Erica James heeft al veel bestsellers op haar naam staan, zoals ‘Zussen voor altijd’, ‘De thuiskomst’ en ‘Een onverwachte wending’. Izzy zit er even helemaal doorheen. Haar baan gaat nergens heen, haar vriend heeft haar gedumpt, en ze weet eigenlijk nog steeds niet wat ze wil met haar leven, ook al is ze nu 31. Als vrienden haar uitnodigen om de zomer door te brengen in hun vakantiehuis op Corfu, is ze daar dan ook echt wel aan toe.Een zonovergoten eiland, een knappe Griekse buurman, een intrigerende thrillerschrijver die op het eiland een nieuwe bestseller wil schrijven – alle ingrediënten voor een onvergetelijke zomer. Voor de lezers van Jill Mansell, ‘Flair’, ‘Wendy’ en ‘Vriendin’.