Aan het meer van Butternut

Uitgeverij: Van Holkema & Warendorf
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 352
Afmetingen: 140x216x33
Verschijningsdatum: Oktober 2013
EAN: 9789000330348
Categorie:
Romans / Literaire roman
(Tijdelijk) uitverkocht

Samenvatting

Ultieme feelgood voor de fans van Santa Montefiore en Sarah McCoy Allie Beckett verhuist samen met haar zoontje Wyatt van vijf naar het vakantiehuisje van haar familie aan een prachtig meer in Noord-Minnesota. Twee jaar geleden is haar man gesneuveld in Afghanistan. In het huisje waar ze zoveel gelukkige zomers heeft doorgebracht hoopt ze haar verdriet te verwerken.  Het kleine stadje Butternut biedt precies de geborgenheid die Allie zoekt. Ze haalt de banden aan met haar jeugdvriendin Jax en met Caroline, de eigenaresse van het lokale koffietentje die alles weet en iedereen kent. Allie had alleen buiten haar nieuwe buurman gerekend. Walker Ford merkt al snel dat hij niet om zijn gevoelens voor zijn vinnige maar kwetsbare nieuwe buurvrouw heen kan… Mary McNear woont in San Francisco met haar gezin. Ze baseert haar romans op de zomers die ze zelf met haar familie doorbracht aan een meer in het noordwesten van Amerika.